Chcesz osiągnąć w Życiu coś więcej ? Brak Ci motywacji ? Dobrze trafiłeś ! To właśnie tutaj nabierzesz energii i dostaniesz mocnego kopa w dupę do działania ! Nie będę Cie klepał po pleckach i głaskał po główce ! WIĘC ZAPYTAM CIE OSTATNI RAZ ! NA CO JESZCZE KU*WA CZEKASZ ? RUSZ TĄ SWOJĄ DUPĘ I POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ ! ZAPIE*DALAJ !
http://bit.ly/successandchallengeblox
Blog > Komentarze do wpisu
Budź się z determinacją zasypiaj z satysfakcją !

pobudka

Czym jest słowo determinacja ? Determinacja jest to  zdolność  do podejmowania konkretnych, stanowczych decyzji spowodowana mocnym wewnętrznym przekonaniem i siłą woli ! Jest to coś więcej niż robię bo muszę ! Ty Wierzysz w to co robisz i mimo porażek , mimo wielu trudności idziesz za ciosem i nie przejmujesz się niczym ! Jesteś zdeterminowany i konsekwentnie realizujesz swój zamierzony cel ! Determinacja jest bardzo ważna w odnoszeniu sukcesów w każdej dziedzinie życia  ... 

satysfakcja

Ok , mamy determinacje i co teraz ? Ciężko pracujesz na siłowni żeby mieć lepszą figurę ! Przerzucasz tony kilogramów   po to żeby być silniejszym ! Żeby się sobie bardziej podobać ! Żeby faceci patrzyli się na Twój zajebisty tyłek na plaży ( do kobiet ) ! i żeby na Was Panowie kobiety patrzyły i podziwiały wasze świetnie wyrzeźbione ciało ! 

determinacja

 

Teraz zauważ , że od Ciebie zależy którą drogę wybierzesz ! Możesz być tą osobą za którą podążają ! Będą chcieć od Ciebie dowiedzieć się jak tego dokonałeś ! Czujesz to uczucie ? Lecz teraz zauważ ,że może być tak , że to Ty będziesz tym gapiem i będziesz zazdrościł i narzekał na swoje niepowodzenia ! Będziesz marudził i jęczał , że nic Ci nie wychodzi , że ku*wa to nie dla Ciebie !  W PEWNYM MOMENCIE TWOJEGO ŻYCIA ZAUWAŻYSZ , ŻE BRAKOWAŁO CI ODWAGI ŻEBY WALCZYĆ O SWOJE MARZENIA ! LECZ UWIERZ MI WTEDY BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO !!

PAMIĘTAJ SUKCES JEST JAK GÓRA LODOWA ! Widać piękną i niepowtarzalną górę ! Jest to coś wyjątkowego ! Widzisz w niej coś wielkiego ! Piękno i to co w niej jest pokazuje,że można być bardzo wysoko ! Ma się to podobnie do człowieka , wszyscy widzą wyjątkowość , coś wielkiego , sukces jaki faktycznie osiągnęła ta osoba , lecz nikt nie widzi tego efektu jaki ta osoba musiała przejść ! Więc zapnij pasy i usiądź wygodnie , bo będą różne wyboje , na które nikt nie będzie miał wpływu ! Jedyną osobą , której możesz powiedzieć ZATRZYMAJ SIĘ  jesteś TY ! Ale chyba nie masz zamiaru się poddawać już na starcie ? Wsiadłeś do auta i już chcesz wysiadać ? NIE ! NIE ! NIE ! NIE ! i jeszcze raz NIE  ! , Nie ma czegoś takiego jak odpuszczanie ! 

więc dodaj gazu i podążaj za swoimi największymi marzeniami ! 

  wiem że  TĄ OSOBĄ  która może odnieść SUKCES jesteś WŁAŚNIE TY ! Wiesz ? 

DO DZIEŁA !
160335_sukcesjestjakgoralodowa_1

 

 

 

 P O W O D Z E N I A !

          D O       Z O B A C Z E N I A

 N A          S A M Y M              S Z C Z Y C I E  

   T E J      G Ó R Y      L O D O W E J  ! 

 

 

środa, 26 października 2016, motywacjaponadwszystko

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: